ПоддержатьУкраїнська

Систематичне одержання неправомірної вигоди за видачу свідотств про належну якість продуктів - держінспектор прикордонного інспекційного пункту ветеринарної медицини відповість у суді

StopCor
StopCor

StopCor

Систематичне одержання неправомірної вигоди за видачу свідотств про належну якість продуктів - держінспектор прикордонного інспекційного пункту ветеринарної медицини відповість у суді

Слідчими територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, завершено досудове розслідування відносно державного інспектора Івано-Франківського прикордонного інспекційного пункту ветеринарної медицини.

Досудовим розслідуванням встановлено, що вказана особа налагодила схему одержання неправомірної вигоди від суб'єктів господарювання, які здійснювали розмитнення ввезених на територію України із Республіки Польща продуктів харчування для їх подальшого продажу на території України. Неправомірну вигоду посадовець одержував за видачу ветеринарних свідоцтв Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, у яких зазначалось про належну якість ввезених харчових продуктів.

Таким чином, держінспектор обвинувачується в одержанні неправомірної вигоди службовою особою за вчинення в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, дії з використанням наданої влади чи службового становища ( ч. 1 ст. 368 КК України).

Обвинувальний акт направлено до суду.

У разі доведення вини обвинуваченому загрожує покарання у вигляді штрафу від 1000 до 4000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк від 3 до 6 місяців, або позбавленням волі на строк від 2 до 4 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові.  Процесуальне керівництво - Івано-Франківська обласна прокуратура, оперативний супровід - УСБУ в Івано-Франківській області.

Другие новости