ПоддержатьУкраїнська

Слідчі ДБР блокували незаконну схему отримання регулярних хабарів від підприємця, яку організував поліцейський

StopCor
StopCor

StopCor

Слідчі ДБР блокували незаконну схему отримання регулярних хабарів від підприємця, яку організував поліцейський

Слідчі теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві, направили до суду обвинувальний акт стосовно заступника начальника одного з секторів Соборного відділення поліції Дніпровського ВП ГУ Нацполіції в Дніпропетровській області.

Слідством встановлено, що правоохоронець хотів регулярно отримувати неправомірну вигоду від підприємства, яке займалося реалізацією металобрухту. У разі сплати кожного місяця по 10 тисяч гривень, обіцяв здійснювати вплив на своїх колег, і таким чином не створювати перешкоди у господарській діяльності потерпілого.

7 серпня 2020 року слідчі ДБР затримали правоохоронця в порядку статті 208 КПК України після одержання ним першого щомісячного платежу у сумі 10 тисяч гривень.

Таким чином, поліцейський обвинувачується в одержанні неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави (ч. 2 ст. 369-2 КК України).

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснювала військова прокуратура Дніпропетровського гарнізону. Оперативний супровід – УСБУ у Дніпропетровській області.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 5 років.

Другие новости