ПоддержатьУкраїнська

У МОЗ розповіли, чому 52 тисячі ліжок для хворих на коронавірус - це максимум 

StopCor
StopCor

StopCor

У МОЗ розповіли, чому 52 тисячі ліжок для хворих на коронавірус - це максимум 

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що медична система не гумова і у неї є межа. За його словами, 52 тисячі ліжок - це максимум, який можна виділити для хворих на коронавірус людей. 

 Фото: Урядовий портал

Про це пише УНН.

"Максимальна кількість може бути 52 тисячі. Чим обумовлена ця максимальна кількість? Бо наша медична система не гумова, у неї є межа, як по кількості ліжок, які ми можемо відвести під лікування цієї хвороби, так і у зв’язку з тим, що у нас обмежена кількість наших медичних працівників, і це той людський ресурс, спеціалісти, люди, яких треба готувати, яких не можна просто взятии з вулиці і поставити біля ліжка хворого", - заявив міністр.

Він наголосив, що впевнений в українських лікарях, але їм потрібна допомога населення, щоб зупинити кількість хворих, яка збільшується щодня.

"Якщо продовжити щодо готовності нашої системи, то зараз було дано МОЗ відповідне розпорядження у регіони ще два тижні тому. Що ми перепрофільовуємо по 2-4 багатопрофільні лікарні у кожному регіоні. Це дасть змогу надавати медичну допомогу хворим на COVID-19, які мають інші захворювання", - додав Степанов.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, в Україні за добу зафіксовано майже 7 500 випадків COVID-19.

Другие новости