ПоддержатьУкраїнська

Слідчі поліції повідомили про підозру організатору злочинного об’єднання, члени якого заволоділи коштами бюджету Харкова

StopCor
StopCor

StopCor

Слідчі поліції повідомили про підозру організатору злочинного об’єднання, члени якого заволоділи коштами бюджету Харкова

Внаслідок неправомірних дій підозрюваного на рахунок підприємства-підрядника були надлишково перераховані бюджетні кошти Харківської міської ради в сумі понад 800 тисяч гривень.

26 червня 2020 року слідчими СУ ГУНП в Харківській області за процесуального керівництва прокуратури Харківської області і оперативного супроводу Управління стратегічних розслідувань в Харківській області ДСР Національної поліції України викрито 40-річного харків’янина, який утворив і очолив організовану групу для заняття злочинною діяльністю.

До складу угруповання зловмисник, використовуючи наявні в нього корупційні зв’язки в Департаменті житлового господарства Харківської міської ради, залучив заступника директора Департаменту і директора суб’єкта господарювання приватної власності.

Фігуранти протягом 2019-2020 років заволоділи публічними коштами бюджету міста Харкова, чим вчинили кримінальні злочини, кваліфіковані слідчими за ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ч. 3 ст. 27 ч. 3 ст. 28 ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що організована група у складі організатора, заступника директора Департаменту житлового господарства Харківської міської ради і директора суб’єкта господарювання приватної власності, діючи за єдиним планом кримінального збагачення, заволоділи бюджетними коштами під час виконання робіт з капітального ремонту багатоквартирних житлових будинків на території Харкова. Зловмисники вносили до офіційних документів завідомо неправдиві відомості про марку і вартість встановленого обладнання.

Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу. Вчинення вищевказаних злочинів карається тюремним ув’язненням на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Досудове розслідування триває.

Другие новости