ПоддержатьУкраїнська

«Справи Майдану»: ДБР провело 3 слідчі експерименти на Майдані Незалежності

StopCor
StopCor

StopCor

«Справи Майдану»:  ДБР провело 3 слідчі експерименти на Майдані Незалежності

Слідчі Управління з розслідування злочинів, вчинених у зв’язку із масовими протестами у 2013–2014 роках, Державного бюро розслідувань спільно з прокурорами Офісу Генерального прокурора, провели експеримент у кримінальному провадженні за фактом організації умисних вбивств та заподіяння вогнепальних тілесних ушкоджень учасникам акцій протесту під час Революції Гідності, зокрема за подіями 18-20 лютого 2014 року. У слідчих діях взяли участь потерпілі та їх представники.

08 квітня 2020 року відбулися 3 слідчих експерименти на вулицях Інститутській та Майдані Незалежності у місті Києві. У рамках яких слідчі ДБР уточнювали відомості щодо обставин вчинення замахів на умисні вбивства та вбивств протестувальників та заподіяння їм тілесних ушкоджень.

Під час слідчих дій ДБР отримало додаткову інформацію про місце розташування правоохоронців, які застосовували відносно учасників акцій протесту вогнепальну зброю та спецзасоби під час подій, які відбувалися у центрі Києва у період з 18 по 20 лютого 2014 року.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні триває.

Другие новости