ПоддержатьУкраїнська

Справи Майдану: Ексбійця «Беркуту» підозрюють у насильницькому перевищенні влади при перешкоджанні протестам

StopCor
StopCor

StopCor

Справи Майдану: Ексбійця «Беркуту» підозрюють у насильницькому перевищенні влади при перешкоджанні протестам

У середу, 29 квітня 2020 року, за процесуального керівництва прокурорів Офісу Генерального прокурора слідчими Державного бюро розслідувань повідомлено про підозру колишньому міліціонеру полку міліції особливого призначення «Беркут», підпорядкованого Головному управлінню МВС України в місті Києві. «Ексберкутівцю» інкримінують незаконне перешкоджання проведенню зборів та мітингів, перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу, що супроводжувалося насильством та службове підроблення (ст. 340, ч. 2 ст. 365, ч. 1 ст. 366 КК України).

Слідством встановлено, що 30 листопада 2013 року колишній правоохоронець, перевищуючи свої службові повноваження, затримав учасника мирного зібрання на Майдані Незалежності. Під час затримання він застосував до потерпілого насильницькі дії, чим незаконно перешкодив організації та проведенню зборів. В подальшому міліціонер склав рапорт про затримання, до якого вніс завідомо неправдиві відомості.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Другие новости