ПоддержатьУкраїнська

США закликали Порошенка створити антикорупційний суд

StopCor
StopCor

StopCor

США закликали Порошенка створити антикорупційний суд

В понеділок, 6 березня, американське посольство в Україні заявило про необхідність якнайшвидшого створення антикорупційного суду. Дії українців, які самотужки намагаються добитися справедливого покарання глави ДФС Романа Насірова, в США назвали "надихаючими".

Новину повідомляє "Преса України".

Повідомлення із закликом до створення в Україні справедливого антикорупційного суду з'явилося на офіційній сторінці посольства Сполучених штатів в одній із соцмереж.

"Необхідність створення незалежного антикорупційного суду очевидна і стає все більш актуальною. Дії українського громадянського суспільства, яке закликає до ефективного і прозорого судового процесу, надихають", – йдеться в заяві США.

Народний депутат Мустафа Найєм вже встиг прокоментувати заклик американських політиків. Він заявив, що їх заява є дещо принизливою для української влади, проте остання в цьому сама винна.

"Не хочуть чути своїх громадян, доведеться почути іноземних менторів. Мені здається, це дещо принизливо чути голос здорового глузду через океан, а не у себе під носом, у власному парламенті – закон про створення антикорупційного суду давно знаходиться на розгляді Верховної Ради", – відзначив член Політичної ради партії "ДемАльянс".

Варто також наголосити, що голова Верховного Суду України Ярослав Романюк виступив проти створення антикорупційного суду. Він впевнений, що поява ще однієї судової ланки ще більше заплутає і без того не просту українську судову систему.

Другие новости