ПоддержатьУкраїнська

Стала відома дата обміну полоненими на Донбасі

StopCor
StopCor

StopCor

Стала відома дата обміну полоненими на Донбасі

Обмін полоненими між Україною та представниками терористів "ДНР" та "ЛНР" повинен відбутися до 25 грудня.

Про це повідомляє "Известия" із посиланням на 2 джерела у мінській контактній групі. Крім того, інформацію виданню підтвердили 2 співрозмовники у російських дипломатичних колах.

За інформацією видання, остаточні списки будуть затверджені 20 грудня. Саме цього дня відбудеться останнє у 2017 році засідання контактної групи в Мінську. Мовиться про обмін 74 українських полонених і 306 полонених з ОРДЛО.

При цьому поки залишається неясною доля близько 30 ув'язнених, які, за інформацією офіційного Києва, не хочуть повертатися га тимчасово окуповані території.

"До цих людей, у бажанні яких залишитися в Україні сумніваються на Донбасі, українська сторона пропонує відправити незалежних експертів, щоб ті підтвердили їх наміри. Це правильний і розумний хід", – заявило одне з джерел видання.

Нагадаємо, 9 грудня міністр закордонних справ України Павло Клімкін висловив сподівання, що вже у найближчі тижні вдасться здійснити обмін полоненими з бойовиками на окупованих територіях. Однак на шляху до цього є чимало перешкод.

Другие новости