ПоддержатьУкраїнська

Стали відомі прізвища хабарників з міської ради Марганця, які тримали у таємниці

StopCor
StopCor

StopCor

Стали відомі прізвища хабарників з міської ради Марганця, які тримали у таємниці

Активісти "Стоп корупції" дізнались прізвища посадовців Марганецької міської ради, яких у вересні затримали на хабарі. На корупції погоріли заступниця міського голови Дуплій Л.М. та завідувач відділу землекористування та екології Марганецької міської ради Соловйов Е.Ф.

Подробиці повідомив активіст місцевого осередку "Стоп корупції" Роман Лук'яненко.

"У Марганці протягом 2016 року виріс рівень корупції, хабарі брали прямо на робочих місцях у кабінетах і нікого не боялись. Поки 15 вересня на хабарі не спіймали працівників виконкому. Тоді цю інформацію не коментувати ані міський голова, ані губернатор Резниченко під час візиту у місто.

Наші активісти повсякчас цікавились, хто саме з посадовців погорів на хабарі. Прізвища тримали у секреті, допоки ми не натрапили на справу в Нікопольському міськрайонному суді і не прочитали ухвалу. Тоді ми дізнались імена корупціонерів. До слова, і заступниця мера Дуплій і завідувач з відділу землекористування та екології досі на свободі, вільно розгулюють містом, бувають у виконкомі.

Пізніше ми отримали інформацію, що покровитель міської голови-керівник обласної адміністрації пообіцяв закрити це питання і бачимо 01.11.2016р.№ 182/5075/16-к ухвалу Нікопольського міськрайонного суду, однак 30.09.2016р по цій же справі у Дніпропетровському апеляційному суді відмовили в заміні запобіжного заходу. Відтак ми вважаємо, що суд дозволив хабарниці повернутись на робоче місце і почуватись безкарно", – розповів активіст "Стоп корупції" у Марганці Роман Лук'яненко.

Нагадаємо, представники "Стоп корупції" у Марганці 15 вересня стали свідками слідчих дій правоохоронців, які проводили затримання за хабар високопосадовців місцевого виконкому.

Стали відомі прізвища хабарників з міської ради Марганця, які тримали у таємниці

Другие новости