ПоддержатьУкраїнська

Стало відомо, у яких областях відключатимуть електроенергію

StopCor
StopCor

StopCor

Стало відомо, у яких областях відключатимуть електроенергію

Віце-прем'єр-міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко та глава Міненерго Ігор Насалик прокоментували введення надзвичайних заходів в енергетиці в Україні.

Новину повідомляє "Преса України".

За словами Зубка, глави обласних державних адміністрацій спільно з енергетиками та керівниками важливих підприємств складуть спеціальний графік віялових відключень у пікові години навантаження на енергетичну систему. А Дніпропетровська, Київська, Полтавська, Сумська і Чернігівська області вже підготувалися до віялових відключень – провели штаби з надзвичайних ситуацій. Але Зубко додав, що електроенергію відключатимуть не лише в цих областях.

"Це не стосується лише промислових регіонів, це стосується всіх областей, які сьогодні споживають електроенергію. Тому завтра будуть надані відповідні рекомендації, яким чином переглянути режим і як забезпечити споживання в пікові години навантаження", – сказав урядовець.

А глава Міненерго Ігор Насалик розповів, що надзвичайні заходи в енергетиці в Україні будуть діяти не більше двох місяців.

Нагадаємо, на позачерговому терміновому засіданні Кабміну під головуванням Володимира Гройсмана було прийнято рішення ввести надзвичайний стан в енергетиці в Україні.

Другие новости