ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" б'є на сполох через аварійний стан Повітрофлотського мосту у Києві

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' б'є на сполох через аварійний стан Повітрофлотського мосту у Києві

Повітрофлотський міст на проспекті Перемоги у Києві перебуває в аварійному стані. Від конструкції відпадає частина елементів. Про це стало відомо активістам «Стоп корупції».

«Представники проекту занепокоєні, що шляхопровід може спіткати доля Шулявського мосту, який обвалився у лютому 2017 року. До інциденту міст кілька років вважався аварійним. Бетонні конструкції моста було пошкоджено внаслідок кількох пожеж, що сталися під ним, на місці ринку секонд-хенд. Міст тримався на тимчасових металевих опорах.

Ми вбачаємо в аварійному стані Повітрофлотського мосту бездіяльність керівництва «Київавтодору». Замість того, щоб займатись професійною діяльність, на нашу думку, дирекція підприємства дбає про власні корупційні інтереси. Так, наприкінці 2017 року у «Київавтодорі» викрили схему з незаконного привласнення бюджетних коштів на 300 мільйонів гривень. Ми протягом двох місяців неодноразово намагалися зустрітись із керівником КП – Олександром Густєлєвим, проте ані на роботі, ані вдома не можемо його застати. Він уникає спілкування з журналістами», – розповіли стопкорівці.

Активісти «Стоп корупції» у рамках акції протесту проти корупційних схем у «Київавтодорі» привезли під стіни відомства манекен, який символізував голову підприємства Олександра Густєлєва. Під час заходу манекену розбили голову.

Нагадаємо, раніше стопкорівці привозили під «Київавтодор» пам’ятник зі світлинами посадовців, які можуть бути причетними до розтрати бюджетних коштів в особливо великих розмірах. Представники проекту намагались отримати роз’яснення щодо корупції у КП від очільника Густєлєва, утім вкотре не застали його на робочому місці. Подробиці автори акції виклали у сюжеті.

«Наприкінці минулого року співробітники Національної поліції, Генпрокуратури та КМДА провели обшуки в «Київавтодорі» у справі щодо розтрати коштів в особливо великих розмірах.

Тоді затримали п’ятьох співробітників підприємства.

Деталі у сюжеті.

https://youtu.be/tiknSDv-ltw

Другие новости