ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" б'є на сполох через кабальні податки для дендропарку "Софіївка" в Умані

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' б'є на сполох через кабальні податки для дендропарку 'Софіївка' в Умані

Представники уманського осередку ГО "Стоп корупції" звернулись до Уманської міської ради, а саме до депутатів партій: "Самопоміч", "Свобода", "Батьківщина", "Укроп", "БПП", з проханням вирішити питання щодо пільгової ставки по земельному податку для Дендрологічного парку "Софіївка". Подробиці розповіли представники проекту.

"Сьогодні виникла критична ситуація для цієї установи. Вже рахується податковий борг в сумі 750 000 грн. Річний земельний податок в сумі 9 млн грн дана установа не в змозі оплатити. Через нерозумну ініціативу народного депутата, який на початку року хизувався, що дана установа почне платити податок до місцевого бюджету і йому на пару з міським головою буде, що "дерибанити". Ці дії призвели до того, що склалась вкрай критична ситуація по найпривабливішому місцю м. Умань. Можливо, цей дует хотів переманити всіх туристів "Софіївки" на "грандіозні" недобудовані фонтани, терміни відкриття яких не можуть узгодити донині.

Якщо депутати є свідомими уманчанами, вони повинні розуміти злочинність дій посадових осіб Уманської міської ради, вони мають ухвалити виважене рішення так само, як зробили це із земельною ділянкою "Греків ліс". Тобто показали, що депутати можуть ухвалювати незалежні рішення. Так, ми не звертались до депутатів партії "Відродження", адже саме представники даної партії дуже раділи таким нововведенням для "Софіївки", – розповіли представники уманського осередку "Стоп корупції".

Нагадаємо, "СтопКор" розкрив тендерні махінації та корупційну схему із будівництвом сучасного фонтану в Умані. У ході розслідування журналісти з'ясували, що на водограї нагріли руки чиновники міської ради, яких поліція підозрює у розтраті державних коштів, а відомий депутат Верховної Ради пропіарився на будівництві за гроші з бюджету. Авторка розслідування знайшла численні порушення під час проведення торгів, вивела на чисту воду так званих виконавців проекту і показала, до кого тягнуться корупційні ниточки.

Другие новости