ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" дізнався, хто замовляє пісок на нелегальній точці на проспекті Ватутіна у Києві

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' дізнався, хто замовляє пісок на нелегальній точці на проспекті Ватутіна у Києві

Активісти "Стоп корупції" під час моніторингу роботи незаконних точок з видобутку піску у Києві зафіксували вантажівку, яка вивозила продукцію з об'єкта на проспекті Ватутіна. Представники проекту прослідкували за автівкою до місця вивантаження. Подробиці повідомив правозахисник Влад Соловйов.

"Машина привезла пісок на будівництво житлового комплексу. До нас вийшов виконроб. Ми повідомили чоловіка про походження товару. Він зазначив, що на будмайданчик замовили 4 машини та дав номер фірми, через яку проводять закупівлю матеріалу. З'ясувалось, що це "Альянс будівельників України". Ми попередили виконроба про можливі проблеми із законом через співпрацю із нелегалами. Та зауважили, що по піщаній точці на Ватутіна уже відкрито кримінальне провадження. Наостанок залишили свої контакти для уточнення інформації у разі такої потреби", – розповів правозахисник "Стоп корупції".

Додамо, що після перевірки інформації юристи проекту встановили, що "Альянс будівельників України", проходить як офіційний оператор робіт на ще одній скандальній піщаній точці у Шпитьках на Київщині.

''СтопКор'' дізнався, хто замовляє пісок на нелегальній точці на проспекті Ватутіна у Києві
''СтопКор'' дізнався, хто замовляє пісок на нелегальній точці на проспекті Ватутіна у Києві

Другие новости