ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" дізнався, чому власники підприємства хочуть виселити людей з гуртожитку на Київщині

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' дізнався, чому власники підприємства хочуть виселити людей з гуртожитку на Київщині

Представники ТОВ "Черемшина 2012" хочуть виселити мешканців гуртожитку у Вишневому нібито через закінчення терміну дії договору та борги людей. Про це вони повідомили активістів "Стоп корупції", які навідались до ТОВ "Черемшина 2012" за роз'ясненнями. 

''СтопКор'' дізнався, чому власники підприємства хочуть виселити людей з гуртожитку на Київщині

"Поспілкувалися з представниками ТОВ "Черемшина 2012" та взяли коментар у їхнього юриста. Представники виправдовуються, що у мешканців гуртожитку закінчився строк договорів оренди та є борги, тому їх виселяють. Виселення без відповідних судових рішень ніяк не коментують.

Мешканці гуртожитків написали декілька заяв про вчинення злочину. Приїхав Валерій Євтушенко, начальник Києво-Святошинського відділу поліції, пообіцяв взяти ситуацію на контроль, коментар не дав, посилаючись на прес-службу. На заході були присутні приблизно 20 мешканців гуртожитків, активістів", – розповіли про результати активісти "Стоп корупції".

''СтопКор'' дізнався, чому власники підприємства хочуть виселити людей з гуртожитку на Київщині

Додамо, що у Вишневому керівники товариства приватної форми власності перевели місцевий гуртожиток у нежилий фонд і хочуть виселити 2 тисячі мешканців.

"Люди проживають у гуртожитку понад 8 років і мають право приватизувати свої кімнати. Утім товариство приватизувало будівлю, перевело її у нежилий фонд і тепер людей пробують виселити з їхній осель та залишити просто неба. Ошукані жителі звернулись до нас по допомогу. Ми плануємо звернутись до міської ради Вишневого, щоб з'ясувати, як приватній компанії вдалось провернути аферу з гуртожитком", – додали активісти "Стоп корупції".

Другие новости