ПоддержатьУкраїнська

З'явилася статистика кількості вбивств в Україні за останні 20 років

StopCor
StopCor

StopCor

З'явилася статистика кількості вбивств в Україні за останні 20 років

Генерал В'ячеслав Аброськін закликав не розповсюджувати інформацію про те, що в Україні процвітає кримінал. Він представив статистику, згідно з якою кількість вбивств в країні за останні два десятиліття зменшилась.

Про це на своїй сторінці у соцмережі повідомив перший заступник голови Нацполіції України В'ячеслав Аброськін.

Український генерал В'ячеслав Аброськін представив статистичні дані про кількість вбивств, які були скоєні в Україні за останні 20 років. Він також зауважив, що рівень злочинності в країні не знаходиться на рівні 90-х років, як про це стверджують певні люди.

"Останнім часом з'явилося дуже багато "фахівців", які шумлять про те, що у нас в державі рівень злочинності знаходиться на рівні 90-х років. Це згодом підхоплює російська пропаганда і вже на весь світ транслює про "разгул криминала в Украине" для дискредитації нашої країни на міжнародній арені через демонстрацію начебто нашої "неспроможності навести порядок і забезпечити правопорядок", – написав він.

За словами Аброськіна, з 1997 року кількість вбивств знизилась. Так, у 1997 році було скоєно 4529 найтяжчих злочинів, у 2000-му – 4806 таких злочинів, після чого й пішов значний спад. Зокрема, у 2015 році було зафіксовано 2356 вбивств, у 2013 році -1955. Після цього, у кризовий період, 2014 рік, кількість вбивств сягла 4389.

Тим не менше, за останні три роки цей показник має тенденцію до зниження.

"У 2015 році - 3004 вбивства, 2016 році – 1726 вбивств та 2017 році – 1551 вбивство", – наголосив Аброськін.

Генерал також зауважив, що у минулому році було розкрито 1387 вбивств з 1551.

"Кримінальна поліція завжди була, є і буде поза політичними амбіціями "активістів", зацікавлених в піарі на чужій біді. Незалежно від того, є "увага громадськості" чи ні, ми будемо розкривати злочини та затримувати злочинців, тому що життя і безпека наших громадян – головні та найцінніші", – підсумував він.

Як повідомлялось раніше, впливове видання The New York Times зазначило, що в Україні у війні за справедливість гинуть невинні українці. Доказом цього є жорстоке вбивство активістки Ірини Ноздровської. Видання також наголосило, що світ стежить за тим, як Україна бореться з корупцією та захищає інтереси свого народу.

З'явилася статистика кількості вбивств в Україні за останні 20 років

Другие новости