ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" дізнався про хід розслідування у справі про напад на журналістів проекту з боку нелегальних забудовників у Гатному на Київщині

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' дізнався про хід розслідування у справі про напад на журналістів проекту з боку нелегальних забудовників у Гатному на Київщині

У справі про напад на журналіста "СтопКору" біля офісу продажів ЖК "Family" у Гатному на Київщині уже провели допити фігурантів та отримали результати судово-медичної експертизи. Про це юристи проекту дізнались під час спілкування з начальником слідчого відділу Вишнівського відділення поліції.

''СтопКор'' дізнався про хід розслідування у справі про напад на журналістів проекту з боку нелегальних забудовників у Гатному на Київщині

"Спілкуючись з начальником слідчого відділу Вишнівського відділення поліції Наталією Василівною, вдалось дізнатись, що досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо побиття Клітного Антона триває. Ба більше, слідчі дії проводяться належним чином. Були проведені допити та отримані висновки СМЕ, до матеріалів справи долучаються докази та вимагається важлива інформація для слідства.

Справа взята під особистий контроль прокуратури Києво-Святошинського району.

Окрім того, команда "Стоп Корупції" висловила повагу та відмітила оперативність і людяність слідчого Євгена Могиляна, який займається досудовим розслідуванням по справі.

Віримо, що справа дійде до логічного завершення та обвинувальний акт і вирок не за горами", – розповіли подробиці бесіди юристи "Стоп корупції".

Нагадаємо, під час мирної акції під офісом продажів ЖК "Family" у Гатному Київської області на активістів "Стоп корупції" накинулись представники забудовника, застосували фізичну силу та повалили намет. Після інциденту правозахисник проекту Антон Клінтний потрапив до лікарні, де йому провели термінову операцію на нирках.

Другие новости