ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" дізнався про затримання на хабарі заступниці голови міськради Марганця

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' дізнався про затримання на хабарі заступниці голови міськради Марганця

У Нікополі на Дніпропетровщині у момент отримання хабара затримали заступницю керівника міської ради Ольгу Маргацьку. Про це стало відомо місцевим активістам «Стоп корупції».

«У Нікополі на місці злочину під час отримання хабара стосовно житлово-комунальних робіт поліцією було затримано заступника міського голови м. Марганця Маргацьку О.М.

''СтопКор'' дізнався про затримання на хабарі заступниці голови міськради Марганця

Наразі проводяться слідчі дії. Більш детальна інформація буде надана пізніше», – зазначили марганецькі активісти «Стоп корупції».

Додамо, у січні цього року у Марганці на Дніпропетровщині поновили кримінальну справу про «привласнення, розтрату майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем» з боку директора спеціалізованої школи № 10 міста, а нині міського голови Олени Жадько. Провадження поновили після втручання народного депутата Ольги Червакової, до якої звернулись місцеві активісти «Стоп корупції».

Зазначимо, що команда «Стоп корупції» провела серію розслідувань щодо корупційних схем влади міста та причетності до шахрайства членів депутатського корпусу.

Другие новости