ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" допоміг власникам паїв на Житомирщині відбити спробу рейдерства землі та незаконного збору врожаю

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' допоміг власникам паїв на Житомирщині відбити спробу рейдерства землі та незаконного збору врожаю

Активісти "Стоп корупції" зупинили спробу рейдерського захоплення землі та незаконного збору врожаю у селі Болячів Брусилівського району Житомирської області. Група невідомих осіб намагалась за участі поліції описати техніку компанії, яка проводила збір урожаю на паях селян та зупинити процес та вилучити урожай. Подробиці розповіли журналісти проекту, які виїхали на місце рейдерської атаки. 

''СтопКор'' допоміг власникам паїв на Житомирщині відбити спробу рейдерства землі та незаконного збору врожаю

"До нас звернулись місцеві жителі, вони й повідомили про спробу рейдерського захоплення урожаю. Ми виїхали на місце подій та з'ясували, що компанія "Агрініс" проводила збір урожаю, аж раптом на поле приїхали невідомі особи, які намагались зупинити роботи. Захопники викликали поліцію та наполягали, щоб правоохоронці описати техніку та вилучили урожай. Про це нам повідомили місцеві жителі. Посеред поля виставили охорону.

На місці ми дізнались, що вже зареєстровано кримінальне провадження за нібито фактом крадіжки. І слідчий уже доручив зупинити процес збору урожаю. І це попри відсутність рішення суду. Юристи проекту переконались, що у слідчого не було жодних законних підстав і документів на зупинку роботи на полі. Ми викликали правоохоронців та закликали їх встановити й перевірити особи усіх присутніх на місці захоплення.

Директор "Агрініса", компанії, яка проводила збір урожаю, вже написав заяву про захоплення поля невідомими, які назвались охороною, але при собі мали лише підроблені документи. Після того, як нам вдалось розібратись у ситуації та фактично зупинити рейдерство, роботи на полі відновили.

Пізніше нам вдалося з'ясувати, хто найняв молодиків та нагнав їх на поле для зупинки збору врожаю. Це виявилась фірма-конкурент "Вест актив", – розповіли журналісти "СтопКору".

Додамо, що за останній місяць команда проекту отримала цілу серію звернень щодо спроби рейдерства паїв. Землі та врожай намагаються захопити незаконним шляхом, до злочинної змови долучають суддів та державних реєстраторів.

Другие новости