ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" готує "теплий прийом" новому очільнику Держпродспоживслужби Хмельницького

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' готує 'теплий прийом' новому очільнику Держпродспоживслужби Хмельницького

У Хмельницькому серед громадських активістів назріває обурення через призначення Василя Грушка на посаду очільника Держпродспоживслужби області, про це повідомив голова місцевого осередку "Стоп корупції" Артур Сторожук.

"Громадськість дізналася про те, що одіозного вінницького чиновника все ж погодили на цю посаду, не зважаючи на активний спротив і численні перестороги від активістів. Новоспеченого голову Держпродспоживслужби завтра очікує "гарячий" і неприємний прийом", – зазначила у соцмережі активістка обласного осередку "Автомайдан" Вікторія Середюк.

"Завтра о 10:00 збираємось біля ветлікарні, що на Чорновола. Не зважаючи на усі наші аргументи й цивілізовані прохання, "подарунок" з Вінницької області у вигляді Грушка все ж затвердили на посаду керівника Держпродспоживслужби Хмельницької області. Із завтрашнього дня, а точніше з 23.02.2017 року ця особа має приступити до обов'язків і зайняти кабінет, точніше стати до верстата хабаробезладу. Усіх запрошую взяти участь у викиданні Грушка за територію області. Не дозволимо і не допустимо. Щось останнім часом нас хочуть переламати та зробити ручними. Не вийде. І саме цей випадок покаже, що ми сильніші," – написала активістка

Нагадаємо, раніше Хмельницька обласна державна адміністрація не погодила на посаду начальника управління Держпродспоживслужби кандидатуру Грушка. Про це представники ОДА повідомили активістів місцевого осередку "Стоп корупції" в офіційному листі.

"Своє рішення посадовці ОДА мотивували намаганням уникнути загострення суспільно-політичної ситуації в регіоні. Фактично в адміністрації дослухались голосу громадськості та не ухвалили призначення на керівну посаду Грушка. З критикою його кандидатуру в ОДА звернулись не лише ми, а й наші колеги, представники "Автомайдану", ГО "Халк", ВО "Самооборона. Громадський контроль".

Грушко – сват колишнього губернатора області часів злочинного режиму Януковича, який наслідував приклад екс-президента і теж втік з посади. Ми перевірили декларацію і з'ясувалось, що у Грушка колекція мотоциклів на мільйон доларів, у користуванні позашляховик Хаммер. І цей чоловік прагнув очолити Держпродспоживслужбу, у яку входить одразу 7 служб: санстанція, ветеринарна служба, фітосанітарна. Це ж яка корупційна лазівка могла би бути для Грушка, який звик жити на широку ногу", – нагадує голова Хмельницького осередку "Стоп корупції" Артур Сторожук.

Другие новости