ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" намагався "виселити" з роботи керівницю столичної ДПІ

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' намагався 'виселити' з роботи керівницю столичної ДПІ

З речами на вихід. Із таким гаслом активісти «Стоп корупції» провели акцію протесту у будівлі ДПІ Подільського району Києва. Керівниці інспекції на робочому місці не було, тому представники проекту залишили на дверях кабінету Марини Твердохлєб дорожню сумку.

Активісти «Стоп корупції» неодноразово пікетували податкову інспекцію Подільського району через рейдерство гуртожитку на Турівській. Керівниця втекла з будівлі та сіла в автівку преміум-класу, якої немає на балансі інспекції. Авто також не зазначено у декларації чиновниці. Про це повідомили активісти «Стоп корупції», які ознайомились із декларацією Марини Твердохлєб.

''СтопКор'' намагався ''виселити'' з роботи керівницю столичної ДПІ

Зазначимо, що за даними представників проекту, у 1997 році п’ять поверхів будівлі на Турівській належали гуртожитку, а після 2000 року три поверхи будинку зайняла ДПІ, людей виселили, два горішні поверхи залишились за мешканцями гуртожитку.

Нагадаємо, у лютому цього року активісти «Стоп корупції» звернулись до прокуратури Подільського району через спробу рейдерського захоплення гуртожитку по вулиці Турівській, 12 у Подільському районі Києва. За даним фактом уже відкрито кримінальне провадження. Представники проекту поцікавитись ходом розслідування справи. Деталі повідомили правозахисники «Стоп корупції».

«Нам вдалося поспілкуватись із заступником головного прокурора району. Він зазначив, що в них є таке кримінальне провадження і вони перевіряють факти по ньому, але зазначив, що вже є судове провадження в господарському процесі, і вони в очікуванні, яке рішення ухвалить суд», – розповіли правозахисники «Стоп корупції».

''СтопКор'' намагався ''виселити'' з роботи керівницю столичної ДПІ

«Цей гуртожиток належить Річковому порту згідно з правовстановлювальними документами, зокрема, згідно з актом права власності від 1997 р. На початку 2000-х років керівник річкового порту, перевищивши службові повноваження, передав гуртожиток своїм розпорядженням в комунальну власність і київська влада заселила в гуртожиток управління ДФС Подільського району. Проте у 2016 році з’явилася інформація в Державному реєстрі, за якою власником є підприємство «Річковий порт» на основі того ж акту права власності 1997 року. Виник спір між Подільською РДА і Підприємством «Річковий порт» – хто все ж таки має право на володіння гуртожитком.

До речі, на 1, 2, 3 поверхах знаходиться Податкова Подільського району, а на 4, 5 – приватизовані кімнати працівників «Річкового порту». Зараз «Річковий порт» хоче заселити своїх працівників у будівлю гуртожитку, однак Подільська РДА і Податкова чинять перешкоди. В рамках цієї ситуації було відкрите кримінальне провадження щодо спроб рейдерського захоплення гуртожитку «Річковим портом». А Подільська прокуратура на разі процесуальний керівник по даній справі», – розповіли у «Стоп корупції».

''СтопКор'' намагався ''виселити'' з роботи керівницю столичної ДПІ

Другие новости

Стоимость нового пакета военной помощи от Британии составляет £50 миллионов

Стоимость нового пакета военной помощи от Британии составляет £50 миллионов

Стоимость нового пакета военной помощи Украине Британия передаст ВСУ 120 зенитных пушек Британия передаст ВСУ 120 зенитных пушек, о котором объявил премьер-министр Великобритании Риши Сунак, составляет £50 миллионов