ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" навідався до елітного житлового комплексу, де мешкає корупціонер з ПрАТ "Укрпрофоздоровниця"

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' навідався до елітного житлового комплексу, де мешкає корупціонер з ПрАТ 'Укрпрофоздоровниця'

Активісти "Стоп корупції" навідались до ЖК "Новопечерські Липки", де придбав квартиру голова правління ПрАТ "Укрпрофоздоровниця" Микола Субота. За даними журналістів, посадовець нажив кошти на купівлю елітного житла незаконним шляхом. За інформацією журналістів, Субота вимагає хабарі від керівників санітарно-оздоровчих закладів по всій Україні. Активісти проекту повідомили сусідів Суботи про його нелегальну діяльність.

"Ми уже вкотре намагаємось застати Миколу Суботу на робочому місці, проте усе намарно. Вирішили навідатись додому, щоб нарешті поспілкуватись та дізнатись про джерела його стрімкого збагачення. Утім вдома Суботи також не було. Складається враження, що він переховується від журналістів і уникає спілкування зі "СтопКором".

Нагадаємо, у ході численних акцій під "Укрпрофоздоровницею" активістам "Стоп корупції" вдалось поспілкуватись із головою наглядової ради підприємства Романюком, який зазначив, що наявність статків Суботи не свідчать про його корупційну діяльність в "Укрпрофоздоровниці". Також повідомив, що було створено ревізійну комісію, яка встановила відсутність порушень з боку Суботи", – переповіли деталі розмови із головою наглядової ради "Укрпрофоздоровниці" Романюком активісти "Стоп корупції".

Нагадаємо, раніше "СтопКор" неодноразово приходив в оздоровницю по коментар голови правління товариства. Представники проекту планували дізнатись у керманича про численні факти корупції та низку звільнень в оздоровниці, а також джерела незаконного збагачення Суботи.

"Посаду голови правління ПрАТ"Укрпрофоздоровниця" Микола Субота отримав у 2011 році. А 2013-го він купує розкішні апартаменти в "Новопечерських липках" на 146 квм вартістю 500 – 700 тисяч доларів. Вже наступного року у його тестя з'являється будинок в центрі Сум, а в 2015-му Микола Субота купує 16 соток в елітному передмісті столиці – Стоянці та розпочинає будівництво котеджу! І це на зарплату 10-12 000 грн", – розповіли активісти.

"Поки українські оздоровниці занепадають, голова правління Микола Субота, налагодивши корупційну систему збору хабарів, набиває кишені, обідає омарами по 5000 грн і катається на елітні курорти", – додали стопкорівці.

Другие новости