ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" підтримав ініціативу WikiInvestigation з пошуку молодого лісу на місці вирубок на Житомирщині

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' підтримав ініціативу WikiInvestigation з пошуку молодого лісу на місці вирубок на Житомирщині

Команда «Стоп корупції» підтримала ідею платформи громадських антикорупційних розслідувань WikiInvestigation із пошуку ділянок висадки лісових насаджень у Житомирській області.

У такий спосіб хочуть перевірити інформацію від посадовців про молодняк на територіях несанкціонованих вирубок лісу та боротись із нелегальними рубками. Ініціатори закликають усіх небайдужих, а особисто місцевих жителів, дати координати таких місць або фото- і відеопідтвердження.

«Житомирці! Ви як ніхто знаєте, що у вашому регіоні ведеться вирубка лісу, що вже набрала загрозливих масштабів! А лісівники браво звітують, що вирубані території засаджують тисячами гектарів «молодняку», – зазначають у WikiInvestigation.

«Платформа громадських антикорупційних розслідувань WikiInvestigation шукає ділянки висадки лісових насаджень. Наша команда вирішила підтримати колег. Зробити це розслідування неможливо без вашої допомоги! Це справжня змога кожному долучитися до чогось більшого... Якщо ви будь-де чи будь-коли бачили висадки нових лісів – пишіть! Будемо вдячні за участь», – зазначив журналіст «СтопКору» та автор розслідувань про незаконну вирубку українського лісу Артем Лагутенко.

https://www.facebook.com/WikiInvestigation/posts/431841650625923

Другие новости