ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" пікетував управління патрульної поліції у Києві через порушення права на мирні акції

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' пікетував управління патрульної поліції у Києві через порушення права на мирні акції

Активісти "Стоп корупції" пікетували будівлю управління патрульної поліції у Києві через порушення права громадян на проведення мирних акцій та заангажовану поведінку патрульних інспекторів під час протоколу про адмінпорушення. У такий спосіб активісти намагались привернути до інциденту увагу керівництва патрульної поліції та вимагали звільнення патрульних, які переслідують громадських активістів.

Подробиці повідомив журналіст "СтопКору" Сергій Медяник.

"Минулого тижня активісти та журналісти "Актуальної правди" проводили мітинг під будівлею Моторного бюро України через шахрайські дії такого собі Юрія Явтушенка. Зловмисник штучно обанкрочує чужі страхові компанії, потім викуповує їх за копійки, а клієнтів запевняє, що вони можуть отримати лише 30 відсотків відшкодування за страховим випадком або ж взагалі залишитись при своїх інтересах. Клієнтів збанкрутілих компаній Явтушенко змушує підписувати договір зі своїми страховими компаніями – Дім страхування та Саламандра Україна. Згодом спритник сам отримує 100 відсотків виплати й за цією схемою заробляє на афері решту 70 відсотків суми.

Ми приїхали в Моторне бюро та заявили, що вони замішані у шахрайстві з Юрою Стерв’ятником, саме так Явтушенка називають страховики. Натомість працівники бюро вибігли з будівлі, заблокували авто знімальної групи, потім представник бюро перекрив синім БМВ виїзд нашій машині, намагався вдарити відеооператора та пошкодити відеокамеру. Примітно, що служба охорони на наші вимоги зупинити нападника ніяк не відреагувала.

Ми викликали поліцію, на виклик прибув командир 4 роти, 2 батальйону Козиненко. Правоохоронець дав вказівку скласти на нас протокол за порушення громадського порядку за статтею 173 Адмінкодексу. Протокол виписав лейтенант Роман Недвига, при чому як свідків запросив тих самих працівників Моторного бюро, що свідчить про однобокий підхід поліцейських. У діях правоохоронців ми вбачаємо переслідування за мирний мітинг", – розповів журналіст "СтопКору" Сергій Медяник.

Активісти "Стоп корупції" вимагають від керівництва патрульної поліції розібратись у ситуації та звільнити копів, які переслідують журналістів та громадських активістів.

''СтопКор'' пікетував управління патрульної поліції у Києві через порушення права на мирні акції
''СтопКор'' пікетував управління патрульної поліції у Києві через порушення права на мирні акції
''СтопКор'' пікетував управління патрульної поліції у Києві через порушення права на мирні акції
''СтопКор'' пікетував управління патрульної поліції у Києві через порушення права на мирні акції

Другие новости

Оккупанты захватили объекты 'Херсоноблэнерго', которые обеспечивали поставку электроэнергии в область

Оккупанты захватили объекты "Херсоноблэнерго", которые обеспечивали поставку электроэнергии в область

Представители оккупационных властей Херсонщины вместе с рашистскими спецслужбами захватили объекты, которые обеспечивали поставку и распределение электрической энергии потребителям области