ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" пікетував Вищий спецсуд через піщаного браконьєра Рака

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' пікетував Вищий спецсуд через піщаного браконьєра Рака

Активісти "Стоп корупції" пікетували будівлю Вищого спецсуду з вимогою відправити піщаного браконьєра Валентина Рака за ґрати. За даними журналістів, Рак отримав у інвестора з Вінниці гроші на розробку гранітного кар'єру, а замість цього привласнив кошти. Подробиці повідомив журналіст Сергій Медяник.

"За нашими даними, Валентин Рак у 2008 році у Вінниці отримав у інвестора 400 тисяч доларів на розробку гранітного кар'єра, а на ці гроші звів маєток у Зазим'ї на Київщині, придбав три автівки та вклав кошти у фінансування злочинного угрупування піщаних браконьєрів. У ході розслідування ми з'ясували, що у Рака 3 точки з видобутку піску у столиці. Окрім того, пан Валентин знеславився через те, що зібрав зі своїх сусідів гроші на встановлення електрообладнання, устаткування він оформив на себе і тепер шантажує людей, вимагає з них так звану данину.

Наприкінці минулого тижня Рак зліг у лікарню. На нашу думку, для того, щоб через його вдавану хворобу касаційний суд переніс засідання. Рака уже засудили у суді першої інстанції до 5 років позбавлення волі, в апеляції це підтвердили, а суддя касації усіляко саботує ухвалення рішення. Він просто втік у відпустку. І ніхто з колег не знає, коли він повернення з відпочинку. У такий спосіб злочинець Рак і надалі промишляє на волі шахрайством", – розповів журналіст Сергій Медяник.

''СтопКор'' пікетував Вищий спецсуд через піщаного браконьєра Рака

Другие новости