ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" пішов до Уляни Супрун через тиск на ректора медуніверситету в Одесі

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' пішов до Уляни Супрун через тиск на ректора медуніверситету в Одесі

Активісти «Стоп корупції» звернулись до виконувача обов’язків міністра охорони здоров’я України Уляни Супрун через ситуацію навколо медуніверситету в Одесі. Йдеться про серію перевірок та спробу тиску на ректора навчального закладу напередодні виборів керівника вишу. 

Усі деталі справи активісти проекту виклали у тексті зверення.

''СтопКор'' пішов до Уляни Супрун через тиск на ректора медуніверситету в Одесі

«Нам стало відомо про кричущу ситуацію, яка склалась навколо Одеського медичного університету. Ми дізналися, що на керівництво університету відбувається постійний тиск. До вишу безупинно прибувають нові й нові комісії з перевірками. Одночасно університет перевіряють 2-3 комісії. Нещодавно приймальню захопили псевдоактивісти, які заявили, що мають намір перевіряти роботу ректора.

Така ситуація може дестабілізує роботу навчального закладу та знищити сам виш, який працює понад 100 років.

Як стало відомо нашим журналістам, у теперішній час університет перевіряє комісія МОЗ, до складу якої входять 2 представники громадських організацій: Роговський Д.В – голова одеського осередку Конгресу Українських Націоналістів та Костін О. М., голова одеського осередку ГО «Народна самооборона», які раніше відзначилися нападками на керівництво університету.

16 та 17 липня керівництву медичного університету блокували спроби зв’язатися з міністерством», – зазначають у «Стоп корупції».

«Я оцінюю усі ці дії, перевірку та присутність у складі комісії сумнівних осіб, які не мають жодного відношення до відомства, рейдерську атаку на університет. Я вже 24 роки працюю на своїй посаді й фактично підняв медуніверситет з колін. Припускаю, що тепер навчальним закладом хтось зацікавився і хоче прибрати до рук», – зазначив у коментарі «СтопКору» Валерій Запорожан.

Читайте також: Чиновник МОЗу, причетний до звільнення ректора одеського медуніверситету, задекларував надприбутки

Другие новости