ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" після скарг перевірив перевізників у Вишгороді

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' після скарг перевірив перевізників у Вишгороді

Активісти «Стоп корупції» перевірили діяльність перевізників у Вишгороді на Київщині. Рейд провели після низки скарг на гарячу лінію проекту.

''СтопКор'' після скарг перевірив перевізників у Вишгороді

«У ході перевірки ми скористались послугами одного з місцевих перевізників ТОВ «Європастранс».

Під час поїздки нам не видали квиток, до того ж уже згодом під час спільного огляду з поліцією водій маршрутки не зміг надати договір із місцевою владою на перевезення людей. За словами керманича, дозвіл є, але він в офісі компанії. Під час нашого рейду машини ТОВ не працювали, однак, щойно ми поїхали, відновили рух.

''СтопКор'' після скарг перевірив перевізників у Вишгороді

Ми звернулись із заявою до місцевої поліції. Якщо виявиться, що у  перевізника немає договору із Вишгородською міськрадою на надання послуг, то компанії «Європастранс» загрожує адміністративне стягнення у розмірі 510 гривень», – розповіли активісти «Стоп корупції».

Додамо, що в Україні перевірять перевізників після смертельних ДТП за участю рейсових маршруток.

Нацполіція разом з «Укртрансбезпекою» проведе перевірки автоперевізників на наявність ліцензій і технічної справності автомобілів.

Як повідомила прес-служба Мінінфраструктури, про це заступник міністра інфраструктури Юрій Лавренюк заявив на оперативній нараді щодо ДТП, які днями сталися в Миколаївській, Хмельницькій та Житомирській областях і забрали життя 18 людей.

''СтопКор'' після скарг перевірив перевізників у Вишгороді

«Національна поліція України разом з Державною службою безпеки на транспорті проведе жорсткі перевірки автоперевізників щодо всіх автостанцій та місць висадки/посадки пасажирів на наявність ліцензій і технічної справності автомобілів. Особливу увагу буде приділено переобладнаним маршрутним автобусам. Людське життя – це найвища цінність», – цитує прес-служба Лавренюка.

Крім того, заступник міністра наголосив, що на наступне засідання уряду буде винесено на затвердження проект постанови про запровадження контролю швидкості на українських автодорогах.

«Така ситуація більше не може тривати! Недотримання правил дорожнього руху, швидкісного режиму і правил безпеки призводить до численних людських жертв на українських дорогах. Терпець урвався, і наша відповідь порушникам ПДР і правил безпеки буде жорсткою. Вже на наступне засідання Кабінету міністрів буде винесено на затвердження підготовлений Міністерством інфраструктури, Міністерством економіки, Міністерством внутрішніх справ проект постанови про запровадження контролю швидкості на українських автодорогах», – цитує прес-служба Лавренюка.

''СтопКор'' після скарг перевірив перевізників у Вишгороді

Другие новости