ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" просить парламент розібратись із політиком Сальдо через рейдерство у Херсоні

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' просить парламент розібратись із політиком Сальдо через рейдерство у Херсоні

Активісти «Стоп корупції» передали до Верховної Ради України колективне звернення через причетність голови міського осередку партії «Наш край» та екс-мера Володимира Сальдо до серії рейдерський захоплень у Херсоні. У документі представники виклали усі факти, які можуть свідчити про причетність до злочинних схем політика та змову правоохоронців, суддів та держслужбовців для реалізації захоплення компаній у місті. 

''СтопКор'' просить парламент розібратись із політиком Сальдо через рейдерство у Херсоні

«Члени ГО «Стоп корупції» виражають занепокоєння та обурення ситуацією, яка склалась навколо рейдерських захоплень низки підприємств у Херсоні, за якими, на думку громади, стоїть голова міського осередку партії «Наш край» та екс-мер міста Володимир Сальдо.

Активісти обурені фактом рейдерського захоплення підприємства «Херсонбуд».  Це дуже показовий і цинічний випадок – підприємство кілька десятиліть належить родині Почесного громадянина Херсону. Отже, це – плювок в обличчя усім херсонцям!

В рамках журналістського розслідування «Стоп корупції» оприлюднено схему захоплення підприємства, яке побудувало пів-Херсона – «Херсонбуд».

Працівники цього та інших захоплених підприємств стають заручниками злочинної бездіяльності правоохоронців та представників влади, які прийняли бік рейдерів.

''СтопКор'' просить парламент розібратись із політиком Сальдо через рейдерство у Херсоні

Активісти обурені бездіяльністю обласної та міської влади й правоохоронних органів у протидії рейдерським захопленням підприємств у м. Херсон.

Достеменно відомо, що Сальдо В.В. є учасником ТОВ «КПД-5 С». Дане підприємство в подальшому за злочинною змовою Сальдо В.В. та Чернієвського Олега Григоровича, Цепелєва Юрія Юрійовича, Лободи Миколи Трохимовича і Рошака Максима Стефановича було піддано рейдерській атаці внаслідок якої протиправно позбавлено ПП «ВФ «ПАРИТЕТ» як законного учасника даного підприємства частки статутного фонду.

Для виконання рейдерської атаки використовувались судді, працівники правоохоронних органів та державні службовці

ГО «Стоп корупції» вимагає зупинити протизаконні дії керівника фракції «Наш край» у Херсонській міській раді Сальдо Володимира Васильовича та його поплічників та вжити всіх можливих законних засобів для захисту прав та інтересів законних власників майна.

''СтопКор'' просить парламент розібратись із політиком Сальдо через рейдерство у Херсоні

В межах компетенції та повноважень негайно вжити заходів щодо усунення порушення конституційних прав власників шляхом відсторонення Сальдо Володимира Васильовича від займаної посади керівника фракції «Наш край» у Херсонській міській раді, яка використовується ним для корупційних зв’язків.

Залучити інші державні органи для вирішення питання щодо незаконного перевищення повноважень службових осіб», – ідеться у колективному зверненні ГО «Стоп корупції» до українського парламенту.

Другие новости

СБУ обнаружила в епархиях УПЦ (МП) пропагандистские 'методички' Кремля, 'учение о сатанизме' и нацистскую символику

СБУ обнаружила в епархиях УПЦ (МП) пропагандистские "методички" Кремля, "учение о сатанизме" и нацистскую символику

Служба безопасности завершила контрразведывательные (безопасные) мероприятия на объектах УПЦ (МП), расположенных в Закарпатской, Ровенской и Житомирской областях