ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" розкрив на Донеччині аферу зі знищення понад сотні дерев у міському парку

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' розкрив на Донеччині аферу зі знищення понад сотні дерев у міському парку

Активісти "Стоп корупції" спільно з колегами з ГО "Еко Родина" викрили схему незаконного знищення дерев у місті Миколаївка Донецької області. За попередніми підрахунками, браконьєри, які провели вирубку зелених насаджень, знищили 113 дерев у міському парку. Як пояснили активістам у міській раді Миколаївки, територію розчищали у рамках так званого благоустрою і мали прибирати лише сухостій.

Окрім того, по всьому місту спилювали крони абсолютно здорових дерев. Причому, за даними активістів, зачепили лише ті дерева, які користуються попитом. Подробиці справи повідомив голова святогірського осередку "Стоп корупції" Володимир Рибалкін.

"На сполох забили активісти ГО "Еко Родина". Саме на їх запрошення ми разом з Державною екологічною інспекцією в Донецькій області декілька днів намагалися з'ясувати , хто знищує дерева.

В місті дерева піддалися так званому топінгу.

Але щоб його провести, комунальне підприємство повинно мати дефектний акт з вказівкою причин омолодження тих чи інших дерев.

В документі зазначається вік дерева і причини , чому верхівка засихає. Акт підписує спеціальна комісія, до якої входять представники управління екології. Також на проведення даних робіт потрібна проектна документація на капітальний ремонт, оскільки  дерева є об'єктом благоустрою (згідно зі статтею 21 Закону України "Про благоустрій населених пунктів" – ред.)", – розповів голова святогірського осередку "Стоп корупції" Володимир Рибалкін.

Як з'ясували активісти, таких документів у комунальників немає. Наразі стопкорівці дізнаються, хто дав дозвіл на знищення здорових дерев та що насправді хочуть зробити на місці зеленої зони.

''СтопКор'' розкрив на Донеччині аферу зі знищення понад сотні дерев у міському парку
''СтопКор'' розкрив на Донеччині аферу зі знищення понад сотні дерев у міському парку
''СтопКор'' розкрив на Донеччині аферу зі знищення понад сотні дерев у міському парку

Другие новости