ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" слідкував за судом у справі про корупцію мера Марганця Олени Жадько

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' слідкував за судом у справі про корупцію мера Марганця Олени Жадько

Активісти марганецького осередку "Стоп корупції взяли участь у першому судовому засіданні щодо розгляду протоколу про корупцію мера міста Олени Жадько. Керманичка на суд не з'явилась. У результаті слухання справи перенесли на 10 травня.

Подробиці із зали Марганецького міського суду повідомили активісти "Стоп корупції".

"На це судове засідання міський голова умисно не з’явилась. Зі слів її адвокатів – це вони надали їй пораду порушити законодавство та не з’являтись. Суддею прийнято рішення про перенесення слухання справи для того, щоб Жадько О.А. виконала свій обов’язок та з’явилась до суду. В іншому випадку її буде доставлено до суду приводом — працівниками поліції.

Варто зауважити, що міський голова Жадько О.А., маючи в своєму підпорядкуванні трьох юристів виконкому, має ще двох адвокатів. Але хочемо звернути увагу містян, що офіційно вони надають їй допомогу безкоштовно в рамках "довірчих відносин" і безкоштовних годин правової допомоги. Більшість громадян, хто зіткнувся з проблемою пошуку адвокатів, знає, що безкоштовного знайти практично неможливо. Під надання безкоштовної допомоги підпадають лише малозабезпечені та незахищені верстви населення. Напевно міський голова Жадько О.А. теж малозабезпечена і "незахищена". Або умисно ухиляється від офіційної сплати за послуги й тим самим не сплачує податки.

На наш погляд Жадько О.А. умисно не з’явилась до суду бо знала, що на неї там чекає громадськість міста. Адже в цей день 12.04.2017 р. вона проводила засідання виконкому і на запитання чи йде вона до суду – відповіді не надала.

На клопотання представника обласної прокуратури про зупинення строку розгляду в зв’язку з умисною неявкою Жадько О.А. – суддя чомусь відмовила – мабуть, хоче, щоб строк розгляду пройшов і Жадько О.А. уникнула відповідальності. Незабаром, напевно, слід чекати й лікарняних від Жадько О.А.

Адвокати також клопотали про недопущення до розгляду представників преси та громадськості – хочуть "нишком" вирішити розгляд корупційної справи", – розповіли подробиці активісти "Стоп корупції".

Наступне судове засідання відбудеться 10 травня 2017 р. Марганецький осередок ГО "Стоп корупції" та небайдужі громадяни будуть спостерігати за розвитком подій та висвітлювати деталі в новинах.

Нагадаємо, після звернення "Стоп корупції" очільниці Марганця принесли протокол про адміністративне правопорушення.

Після звернень координатора проекту громадської організації ГО "Стоп корупції" Романа Бочкали до Генерального прокурора, міністра МВС України, НАЗК, НАБУ з приводу численних порушень з боку міського голови міста Марганець Олени Жадько, посадовими особами Марганецької міської ради та виконавчого комітету Закону України "Про запобігання корупції" лише прокуратура та органи МВС відреагували на одне із порушень.

Олена Жадько категорично відмовилась приймати протокол про корупцію. Але це її ніяким чином не врятувало від суду", – розповів представник марганецького осередку "Стоп корупції" Роман Лук'яненко.

Нагадаємо, що міський голова Жадько О.А. та посадові особи Марганецької міської ради та виконавчого комітету неодноразово голосували за прийняття рішень сесії про встановлення собі премій та надбавок.

Другие новости