ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" спільно з рибінспекцією провів рейд на браконьєрів

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' спільно з рибінспекцією провів рейд на браконьєрів

Активісти «Стоп корупції» спільно з представниками Державного агентства рибного господарства України провели спільний рейд у Нижньосульському національному парку. У ході моніторингу перевіряльники витягли понад три кілометри риболовецьких сіток та виявили тонну риби. Подробиці повідомив правозахисник проекту та учасник рейду Костянтин Варшавський. 

''СтопКор'' спільно з рибінспекцією провів рейд на браконьєрів

«У ході спільного рейду ми викрили несанкціонований вилов риби браконьєрами риболовецькими сітками.

Витягли три сітки, довжина кожної близько 1 кілометра. Також була спроба погоні за катером браконьєрів, однак зловмисникам вдалося втекти. У ході перевірки один порушник отримав штраф», – розповів активіст.

''СтопКор'' спільно з рибінспекцією провів рейд на браконьєрів

Додамо, що з 1 квітня у Києві та області почався нерестовий період і встановлена заборона на вилов водних біоресурсів. Тривалість заборони залежить від водойми й сягає від 2 до 2,5 місяців.

У період нересту дозволено любительське та спортивне риболовство до 3 кг на одну людину, однією вудкою з поплавком або гачком і спінінгом з берега у дозволених місцях.

''СтопКор'' спільно з рибінспекцією провів рейд на браконьєрів

Другие новости

ДБР сообщило о подозрении четырем таможенникам, незаконно 'продолжившим' беспошлинный ввоз автомобилей

ДБР сообщило о подозрении четырем таможенникам, незаконно "продолжившим" беспошлинный ввоз автомобилей

Государственное бюро расследований продолжает системную работу по противодействию злоупотреблениям на таможне, которые в условиях военного времени являются не только морально недопустимыми, но и наносят значительный экономический ущерб государству