ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" став свідком псевдоперевірки податківцями автомийки у Києві

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' став свідком псевдоперевірки податківцями автомийки у Києві

Особи, які представились працівниками ГУ ДФС України, намагались провести перевірку автомийного комплексу у Дарницькому районі столиці без пояснень причин та відповідної постанови. Про це стало відомо активістам «Стоп корупції».

«На гарячу лінію «Стоп корупції» звернувся представник компанії, повідомив, що на автомийку приїхали невідомі особи, назвались представниками податкової Олександром Бернадіном та Вадимом Чупрієнком.

''СтопКор'' став свідком псевдоперевірки податківцями автомийки у Києві

Ми зв’язались телефоном із чоловіком, який на автомийці по проспекту Бажана, 1 Т представився податківцем та намагався провести перевірку. Під час розмови Олександр Бернадін також назвався працівником Головного Управління ДФС України, свою посаду відмовився називати.

Він стверджував, що є постанова для перевірки, яка саме – він не зміг пояснити, посилаючись на те, що не знає, з ким спілкується. Хоча ми назвались і наголосили на тому, що журналісти. Згодом чоловік порадив нам звернутись за роз’ясненнями до прес-служби відомства. За нашою інформацією, це непоодинокий випадок таких перевірок бізнесу з боку ДФС. Ми вважаємо, що це спроба тиску на підприємців та плануємо звернутись до керівництва ДФС за роз’ясненнями ситуації», – розповіли журналісти «Стоп корупції».

Другие новости