ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" виправив помилку, якої припустився у ході розслідування про дерибан держкоштів на Херсонщині

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' виправив помилку, якої припустився у ході розслідування про дерибан держкоштів на Херсонщині

Представники херсонського осередку "Стоп корупції" у ході розслідування про нецільове використання коштів з місцевого бюджету для виготовлення та забезпечення міста сміттєвими баками помилково назвали переможцем тендеру КП "Гарантія". Представники проекту розібрались у ситуації та з'ясували наступне.

"У грудні 2016 року департамент ЖЕГ Херсону закупив нові сміттєві баки на прохання КП "Гарантія". Тендер виграла запорізька фірма ТОВ "Абітек-інженерінг". Підприємство отримали право на постачання у місто ємності єврозразка об'ємом в 1,1 куб. м. Усього за документами було вирішено закупити 290 євроконтейнерів загальною вартістю у 2 мільйони гривень. Відповідне рішення тендерного комітету опубліковано на сайті сервісу електронних закупівель "Prozorro", – розповів голова херсонського осередку "Стоп корупції" Олександр Керецман.

"Фірма із Запоріжжя запропонувала найменшу вартість на вказані баки та з легкістю виграла тендер. Хоча попередньо на контейнери планували виділити 2,5 мільйони гривень.

Відповідно до договору № 1306 від 16.12.2016 між ТОВ "Арбітек-інженерінг" та департаментом ЖКГ оплата проводилась за фактом постачання товару. Оплата продукції проводилась 23.12.2016 і 28.12.2016 у повному обсязі.

За логікою, наразі на вулицях міста мали би бути встановлені 290 нових сміттєвих контейнерів. Проте нам стало відомо, що 8 лютого 2017 року на території КП "Гарантія" по вул. Бурназяна 14, а у приміщенні притулку для собак відбувається збірка та фарбування закуплених контейнерів. За умовами договору на контейнери мали нанести три шари фарби, один ґрунтовки та два фарби ПФ-115. На ділі доопрацювання баків досі триває", – додав активіст.

Цей факт внесений до ЄРДР за ст. 191 Кримінального кодексу України, наразі правоохоронці проводять перевірку усіх даних.

"Цинізм ситуації у тому, що для реалізації корупційної схеми використовують приміщення для притулку бездомних тварин, собаки тим часом утримуються на вулиці в огорожі із сітки та бетонних плит", – додав Олександр Керецман.

Другие новости