ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" влаштував очну ставку меру Броварів через мапу України без анексованого Криму та Донбасу

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' влаштував очну ставку меру Броварів через мапу України без анексованого Криму та Донбасу

Міський голова Броварів не погоджував стенд карти України без анексованого півострова Крим та Донбасу до дня святкування Незалежності України у місті. У цьому Ігор Сапожко переконував знімальну групу "СтопКору". Всю провину за обрізану карту та факт посягання на територіальну цілісність і недоторканість країни мер скинув на свою підлеглу.

Нагадаємо, 23 серпня 2017 року у місті Бровари на сцені, яка була збудована для святкування Дня Незалежності України, було розміщено зображення, на якому були відсутні 3 територіальні складові одиниці суверенної території України, а саме Донецької, Луганської областей та Автономної Республіки Крим.

Броварською місцевою прокуратурою здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність та недоторканність України) Кримінального кодексу України, та відповідно до вимог ст. 216 Кримінального процесуального кодексу України територіальна підслідність визначена за Головним управлінням Служби безпеки України у м. Києві та Київській області.

Подробиці у сюжеті "СтопКору".

https://youtu.be/yWoKUJCTIKo

 

Другие новости