ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" зафіксував в Уманському суді, де працює суддя-хабарниця Горячківська, брак кадрів

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' зафіксував в Уманському суді, де працює суддя-хабарниця Горячківська, брак кадрів

Представники уманського осередку ГО "Стоп корупції" дослідили колапс, який склався в Уманському міськрайонному суді. Всього, за даними активістів, у суді має працювати 15 суддів. Проте, згідно з даними на офіційному сайті, в Уманському міськрайонному суді є 3 вакансії.

" Із 13 суддів, які станом на 12 квітня 2017 року отримують заробітну плату в Уманському міськрайонному суді, у п'ятьох закінчився термін повноважень; одна відсторонена в зв'язку із кримінальними провадженнями; в одного судді закінчуються повноваження 23 квітня 2017 року, а тому йому справи вже не направляються. Голова суду розглядає 50% від справ, які надходять. І двоє суддів мають 100% навантаження.

Двоє суддів в декретній відпустці. По суті, роботу 15 суддів виконують 2,5 осіб. А чим займаються інші судді, які отримують заробітну плату і відсутні на робочому місці протягом дня?", – зазначають активісти уманського осередку проекту.

Представники уманського осередку планують з'ясувати усі обставини гальмування в роботі системи судочинства та показати деталі у розлогому відеоматеріалі.

Додамо, що Уманський міськрайонний суд знеславився через суддю-хабарницю Людмилу Горячківську. Раніше журналісти "СтопКору" провели спеціальне розслідування про діяльність судді-перевертня. І тоді з'ясували, що проти Людмили Горячківської відкрито три кримінальні провадження – за хабарництво та зловживання службовим становищем, а вона продовжувала працювати на посаді.

За даними журналістів, це не завадило жінці ухвалювати судові вироки й виступати у ролі обвинуваченої. Раніше активісти проекту під час слухання справи Горячківської влаштували перфоменс та дали судді хабара з фальшивих банкнот.

Другие новости