ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" закликає усіх небайдужих посприяти звільненню з єгипетської в'язниці незаконно засудженого українця

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' закликає усіх небайдужих посприяти звільненню з єгипетської в'язниці незаконно засудженого українця

ГО "Стоп корупції" приєднується до кампанії зі збору підписів за звільнення з єгипетської в'язниці українця Едварда Чікоша та закликає усіх небайдужих наслідувати приклад. Підписатися під петицією можна перейшовши за посиланням. Петиція розташована у найбільшій в світі спільноті онлайн кампаній та адресована МЗС України, Єгипетському уряду й Президенту Єгипту.

Нагадаємо, 7 років тому українець Едвард Чікош став заручником політичних обставин у чужій країні, де його звинуватили в спробі держперевороту та безпідставно засудили на 25 років.

''СтопКор'' закликає усіх небайдужих посприяти звільненню з єгипетської в'язниці незаконно засудженого українця

"Мусульмани-націоналісти, які тоді стояли біля державного керма, "віджимали" бізнес. Чікош керував великим туроператором, а іноземців в той період витісняли з Єгипту. Політичне підґрунтя цієї справи очевидне. Але кого це хвилює? Вшкварили 25 років. Без права апеляції. Ті, хто судив українця, зараз теж у в'язниці. За незаконні рішення. Але і це нікого не хвилює", – написав у своєму Фейсбуці координатор "СтопКору" Роман Бочкала.

Керуючи туроператором, український бізнесмен створив десятки робочих місць та активно сприяв розвитку економіки Єгипту. У березні 2011 року Чікош планував розширення підприємства, думав відкрити ще кілька 5-зіркових готелів в Єгипті. А це означало не просто зростання добробут компанії, але і таке важливе для самих єгиптян збільшення кількості робочих вакансій. Проте опісля "арабської весни" успішний бізнесмен опинився за ґратами та змушений донині перебувати в нестерпних умовах.

Українська сторона до сих пір жодного разу не поставила вимогу про видачу Чікоша, його екстрадицію або амністію.

Другие новости