ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" збирає підписи за позачергові вибори у Святогірську

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' збирає підписи за позачергові вибори у Святогірську

Активісти ГО "Стоп корупції" у Святогірську ініціювали збір підписів жителів громади міста під колективним Зверненням (відповідно до ЗУ "Про звернення громадян" до голови Донецької  обласної військово-цивільної адміністрації Павла Жебрівського.

У листі ініціативна група вимагає звернутись до Верховної Ради України про призначення позачергових виборів Святогірської міської ради та святогірського міського голови.

"Текст звернення  буде опубліковано  на сторінці ГО "Стоп корупції" у  Facebook 28 червня 2017 року.

Для всіх, хто виявить бажання підписати звернення, будуть дані пояснення, як це зробити", – зазначив голова Святогірського осередку "Стоп корупції" Володимир Рибалкін.

Нагадаємо, раніше Слов’янський міськрайонний суд скасував рішення Святогірської міської ради "Про бюджет на 2017 рік " міста Святогірськ. Про це повідомили активісти "Стоп корупції", які слідкували за судовим засіданням.

"Це вже третє рішення міськради, яке скасовується судом. Систематичне порушення радою та міським головою Дзюбою О.І. законів України призвело  вже до зриву процесу децентралізації, скасування міського бюджету на 2017 рік.

Рішення суду про визнання актів ради незаконними, рішення суду про визнання розпоряджень чи дій  міського голови незаконними, відповідно  до ч. 4 ст., 78,ч. 5 ст. 79  ЗУ "Про місцеве самоврядування в Україні" дає право голові Донецької обласної  військово-цивільної адміністрації  Жебрівському  порушити питання перед Верховною радою про призначення позачергових виборів міської ради та  міського голови в м. Святогірськ.

Якщо 30 червня 2017 року не вдасться провести сесійне засідання ради (остання сесія Святогірської міської ради відбулася 30 березня 2017 року) , то це ще одна підстава для позачергових виборів  міської ради.

Хоча пройде сесія чи ні – це вже не важливо. Підстав для звернення громадян до голови Донецької  ОДА більш ніж достатньо", – зазначив голова Святогірського осередку "Стоп корупції" Володимир Рибалкін.

Другие новости