ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" звернувся до Державної фіскальної служби України через нелегальний полігон у Пролісках на Київщині

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' звернувся до Державної фіскальної служби України через нелегальний полігон у Пролісках на Київщині

Активісти «Стоп корупції» звернулись до Державної фіскальної служби України через діяльність несанкціонованого сміттєзвалища у Пролісках на Київщині. За даними представників проекту, на полігон звозять побутові відходи зі Львова. Так, активісти «Стоп корупції» зафіксували декілька вантажівок на об’єкті. Сміття приймає ТОВ «Екосинтезінвест», яке здійснює свою діяльність з грубим  порушенням законодавства України, ухиляється від сплати податків у особливо великих розмірах, порушує природоохоронне законодавство, санітарно-епідеміологічні норми. Усі факти активісти «Стоп корупції» виклали у тексті звернення.

«У результаті журналістського розслідування в селі Проліски Київської області нами було виявлено незаконне сміттєзвалище, яке займається своєю діяльністю з порушенням встановленого порядку поводження з відходами, що може призвести до забруднення навколишнього природного середовища,  прямого  шкідливого впливу на здоров'я людини та економічних збитків.

''СтопКор'' звернувся до Державної фіскальної служби України через нелегальний полігон у Пролісках на Київщині

Так, 13.06.2018 року активісти ГО «Стоп Корупції», виїхавши на місце для перевірки даного факту, зафіксували, що на територію полігону заїжджають вантажівки зі сміттям Львівської реєстрації, державні номерні знаки (ВС8914ЕВ; ВС5129НВ; ВС2842ВВ; ВО7683ВІ та ін.), відходи приймає Товариство з обмеженою відповідальністю «Екосинтезінвест», керівник Скілков Олексій Васильович, Код ЄДРПОУ 41689966, місцезнаходження: 04212, м. Київ, Оболонський район, вул. М. Малиновського, буд. 15, без жодної дозвільної документації.

В результаті перевірки інформації нашими активістами з’ясовано, що велике за розміром сміттєзвалище є стихійним, адже без жодних дозвільних документів перевозиться сміття зі Львівської області ТОВ «АВЕ Львів» для розміщення на території ТОВ «Екосинтезінвест», що створює передумови до настання екологічної катастрофи. Натомість дане стихійне звалище, всупереч природоохоронному законодавству, не закрите, на території продовжується звезення сміття.

Зважаючи на викладене, керівництво ТОВ «Екосинтезінвест» здійснює свою діяльність з грубим  порушенням законодавства України, а саме: умисне ухилення від сплати податків у особливо великих розмірах, порушення природоохоронного законодавства, санітарно-епідеміологічних норм, що завдає безповоротної шкоди економічній та екологічній безпеці регіону.

Також у викладених фактах вбачається бездіяльність голови Щасливської селищної Ради Шмаюна Миколи Федоровича, оскільки він запевняє, що жодних договорів з постачальником сміття ТОВ «АВЕ Львів» не підписувалось.

Окрім цього, на території вищезгаданого сміттєзвалища базується бойове угрупування, яке називає себе громадською організацією «Самооборона Київської області» з їхнім очільником Давидюком Володимиром Михайловичем.

Хоча з відкритої мережі Інтернет нам стало відомо, що відповідно до протоколу №8 від 18.07.2014 року загальних зборів ГО «Самооборона Київської області» (код ЄДРПОУ 39161240, місцезнаходження: 08132, Київська обл., Киево-Святошинський р-н, Вишневе, вул. Жовтнева, 22, 75) було винесено недовіру Давидюку Володимиру Михайловичу у зв’язку з веденням тіньової фінансової діяльності та дискримінації громадської організації, тому було вирішено виключити його з лав організації. Але це не заважає Давидюку В.М. вести свою кримінальну діяльність та погрожувати активістам ГО «Стоп Корупції» зброєю, про що свідчить зареєстроване кримінальне провадження №12018110100001385 за ч.1 ст.129КК України», – йдеться у тексті звернення «Стоп корупції».

«СтопКор» просить керівництво Державної фіскальної служби здійснити перевірку викладених фактів, вжити заходів правового реагування щодо закриття вищезгаданого полігону в с. Проліски Київської області, розірвати будь-які договори та домовленості з ТОВ «Екосинтезінвест» та направити матеріали до компетентних органів для усунення порушень екологічного законодавства.

Другие новости