ПоддержатьУкраїнська

Українцям заборонять клеїти оголошення на електроопорах

StopCor
StopCor

StopCor

Українцям заборонять клеїти оголошення на електроопорах

Зміни до Закону України "Про рекламу", які були подані ще минулого року, і стосувалися розміщення плакатів та оголошень на стовпах та електроопорах, таки введено. Депутати проголосували за те, щоб по вулицях міст і сіл ніхто не клеїв оголошення. 

Новину передає "Преса України" з посиланням на текст ЗУ "Про рекламу".

У документі ідеться про те, що використання окремих елементів благоустрою та контактної мережі при здійсненні рекламної діяльності заборонене. Шоста частина закону віднині доповнена новою частиною наступного змісту.

"7. Розміщення реклами та/або рекламних засобів на підтримуючих, опорних та інших елементах контактної мережі, на засобах та обладнанні (у тому числі опорах) зовнішнього освітлення забороняється", – ідеться у Законі.

Тому частини 7 та 8 законодавства вважаються відповідно частинами 8-9.

"ІІ. Прикінцеві положення. 1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування. 2. Кабінету Міністрів України протягом місяця з дня набрання чинності цим Законом: привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом; забезпечити приведення нормативно-правових актів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади у відповідність із цим Законом", – зазначено в документі.

Другие новости