ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" звернувся до Шевченківського райуправління Нацполіції через незаконне будівництво на Шишкінському провулку у Києві

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' звернувся до Шевченківського райуправління Нацполіції через незаконне будівництво на Шишкінському провулку у Києві

Активісти "Стоп корупції" звернулись до начальника РУ Нацполіції у Шевченківському районі через незаконне будівництво на Шишкінському провулку у Києві. Подробиці повідомили представники проекту.

"До нас вийшов начальник РУВД та сказав, що посприяє у вирішенні питання і дізнається, чому дільничний досі не передав справу до райуправління. Самого дільничного на робочому місці нам застати не вдалось", – розповіли активісти "Стоп корупції".

Додамо, що активісти "Стоп корупції" викрили факт самовільного будівництва у Шишкінському провулку в Шевченківському районі Києва. Як встановили юристи проекту, на ділянці розміром у 0,10 га та цільовим призначенням "для індивідуального житлового, гаражного і дачного будівництва", відбувається незаконне будівництво середньо- (або багато-) поверхового багатоквартирного житлового будинку. Про факти порушень з боку замовника робіт активісти "Стоп корупції" планують повідомити директора Департаменту містобудування та архітектури КМДА.

"Власником земельної ділянки, відповідно до витягу з Державного земельного кадастру та витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно(додаток №2), є Кая Ілхан (ймовірно, громадянин Туреччини).

На даний момент дана ділянка огороджена парканом, виритий котлован, облаштовується фундамент, зокрема, закінчується влаштування спайного поля, площею більш як 800 кв. м, сваї вбиваються довжиною більш як 30 м.

На вказане будівництво не отримано вихідні дані, зокрема, відсутня будь-яка дозвільна документація, що забороняє проведення будь-яких будівельних робіт; відповідно до інформації з Містобудівного кадастру м. Києва, на будівельний об’єкт за даною адресою та на вищевказаній ділянці не отримано "містобудівних умов та обмежень" в КМДА; відповідно до відкритого Реєстру дозвільних документів ДАБІ України, відсутні дозвільні документи архітектурно-будівельного контролю на початок будівельних (або підготовчих) робіт на зазначеній ділянці.

Відповідно до Генплану м. Києва, функціональне зонування даної території: "територія житлової садибної забудови (існуючі) ", що забороняє будівництво там багатоквартирних житлових будинків у понад 3-4 поверхів.

Відповідно до планувальних обмежень Генерального плану м. Києва, вказана ділянка розташована у "зсувонебезпечному районі", що накладає обмеження у висотності та підвищує категорію складності (клас наслідків) будівельного об’єкта.

Відповідно до цільового призначення земельної ділянки по пров. Шишкінському, 2-А "для індивідуального житлового, гаражного і дачного будівництва", на вказаній ділянці можливо побудувати максимум індивідуальний житловий будинок (для однієї родини) не більше 3-х поверхів. Будівництво будинку більше ніж на 2 квартири законодавством заборонено. Відповідно до Державних будівельних норм, площа забудови земельної ділянки у місті не повинна перевищувати 50% ділянки. Натомість, на даному будівництві вже влаштовано свайне поле під фундамент, більш як на 80% від площі ділянки", – перерахували факти порушень юристи "Стоп корупції".

Представники юридичного та правозахисного блоку планують звернутись до компетентних органів з вимогою перевірки наявності вихідних даних та дозвільної документації на об’єкті будівництва по провул. Шишкінському, 2-а Шевченківського р-ну м. Києва, на ділянці з кад. № 8000000000:91:109:0175 та на суміжних ділянках, а також перевірку законності проведення там будівельних робіт. У разі підтвердження факту самочинного будівництва, зупинити будівельні роботи та накласти стягнення на замовників та виконавців. Окрім того, юристи проекту проситимуть подати позов до суду щодо приведення земельної ділянки у первинний стан.

Другие новости