ПоддержатьУкраїнська

Суд наклав арешт на майно скандального судді-хабарника Чауса

StopCor
StopCor

StopCor

Суд наклав арешт на майно скандального судді-хабарника Чауса

Солом'янський районний суд Києва арештував квартиру та автомобіль судді Дніпровського райсуду Києва Миколи Чауса і відмовився арештувати його земельну ділянку й авто матері.

Про це сказано в ухвалі суду від 25 серпня, текст якої мають "Українські новини".

Відповідно до неї, детективи Національного антикорупційного бюро встановили, що в 2015-2016 роках Чаус неодноразово вимагав хабар 100 тисяч доларів, а надалі 150 тисяч доларів за винесення певного судового рішення.

Встановлено, що 9 серпня о 17:00 Чаус зустрівся з хабародавцем біля входу в Палац підводних видів спорту в Києві.

Під час зустрічі суддя отримав поліетиленовий пакет із коштами у сумі 150 тисяч доларів, потім поїхав у бік озера Малинівка до садового товариства "Приозерне", на березі якого здійснив розподіл отриманих грошей.

Отриманий хабар Чаус розділив на 2 частини: 80 тисяч доларів він поклав у дволітрову скляну банку і закопав на земельній ділянці, між проїжджою частиною та огорожею, а 70 тисяч доларів залишив у скляній банці ємністю 1,85 літра в автомобілі Toyota Land Cruiser Prado, на якому приїхав.

Того ж дня близько 18:30 після виходу з дорадчої кімнати Чаус, як було домовлено, виніс вирок у кримінальному провадженні і призначив підсудному умовне покарання.

11 серпня судді Чаусу повідомлено про підозру в одержанні хабара.

НАБУ попросило суд арештувати квартиру підозрюваного в Києві, автомобіль Subaru Legacy Outback, а також земельну ділянку, якою він користується, і автомобіль Toyota Land Cruiser Prado, яким він користується, але авто належить його матері.

Детектив зазначив, що Чаус вживає заходи, спрямовані на відчуження вищезгаданого майна, тому що 25 липня його дружина розмістила в Інтернеті повідомлення про продаж Subaru Legacy Outback.

Суд задовольнив клопотання детектива НАБУ частково, а саме, наклав арешт на квартиру й автомобіль Subaru Legacy Outback судді Чауса, але відмовився заарештувати земельну ділянку та автомобіль Toyota Land Cruiser Prado.

Другие новости