ПоддержатьУкраїнська

Суд оголосив вирок жителю Подільського району за незаконну вирубку деревини

StopCor
StopCor

StopCor

Суд оголосив вирок жителю Подільського району за незаконну вирубку деревини

Вердикт селянину, який своїми незаконними діями завдав Куяльницькій сільській раді матеріальної шкоди на суму близько вісімдесяти тисяч гривень, - один рік позбавлення волі із випробувальним терміном в один рік.

Нагадаємо, в кінці січня 50-річний місцевий мешканець був викритий у лісопосадці на території Косівського старостинського округу за вирубкою дров для власних потреб. Поруч знаходилося вісімнадцять вже розпиляних на колоди дерев дуба та клену, бензопила і легковий автомобіль з причепом для перевезення деревини. 

Поліцейські розпочали за даним фактом провадження за ч. 1 ст. 246 (незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу) Кримінального кодексу України, провели всі необхідні слідчі дії, оголосили фігурантові про підозру і скерували обвинувальний акт до суду. 

Розглянувши матеріали справи, суд призначив обвинуваченому покарання, не пов’язане з ізоляцією від суспільства. Під час випробувального терміну громадянин повинен періодично з’являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації та повідомляти про зміну місця проживання і роботи.

Подільський відділ поліції в Одеській області

Другие новости