ПоддержатьУкраїнська

Суд визначився, коли візьметься за справу по хабару 800 тисяч доларів детективу НАБУ

StopCor
StopCor

StopCor

Суд визначився, коли візьметься за справу по хабару 800 тисяч доларів детективу НАБУ

Суд призначив на 6 листопада на 11:00 підготовче засідання за обвинуваченням одеського бізнесмена Вадима Альперіна в пропозиції хабара детективу Національного антикорупційного бюро. Про це повідомляється на офіційному веб-портал судової влади України, передає УНН.

"Судове засідання у справі проти Альперіна Вадима Олександровича за звинуваченням у скоєнні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 369 КК України (Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) призначене на 11:00 вівторка, 6 листопада", – така інформація міститься у порядку денному Печерського районного суду м.Києва.

Головуючий суддя у справі – Смик С.І., адвокати відповідача – Федур А.А, Федур Г.А., Янченко С.П.

За версією НАБУ, Альперін пропонував 800 тисяч доларів хабара їхньому співробітнику – керівнику Головного підрозділу детективів Андрію Калужинському. За ці гроші Альперін нібито домагався скасування арешту 450 млн грн, накладеного за клопотанням НАБУ в рамках справи про зловживання на столичній митниці.

За результатами досудового розслідування, 12 липня 2018 року прокурор скерував обвинувальний акт у кримінальному провадженні до Печерського районного суду м. Києва за ч. 3 ст. 369 КК України (Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) для розгляду по суті.

"За дії, передбачені даною статтею, призначено покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 4 до 8 років із конфіскацією майна", – зазначили у Генпрокуратурі.

Другие новости