ПоддержатьУкраїнська

Суд залишив без змін ухвалу щодо тримання під вартою ймовірного керівника злочинної організації, яка діяла на Херсонщині

StopCor
StopCor

StopCor

Суд залишив без змін ухвалу щодо тримання під вартою ймовірного керівника злочинної організації, яка діяла на Херсонщині

Київський апеляційний суд залишив без змін ухвалу Печерського районного суду міста Києва, якою колишньому помічнику народного депутата України попередніх скликань обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою без можливості внесення застави. Зазначена особа підозрюється у створенні і керуванні злочинною організацією у м. Херсон.

Нагадаємо, в січні 2020 року за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора співробітники СБУ провели спецоперацію на території м. Херсон та припинили діяльність злочинної організації, яка вчиняла в регіоні насильство над особами та підпали чужого майна. На даний час 8 особам повідомлено про підозру у вчиненні злочинів у складі злочинної організації. Суд обрав їм відповідні запобіжні заходи, у тому числі двох осіб взято під варту без можливості внесення застави.

Також зауважимо, що обвинувальний акт стосовно вказаної особи вже перебуває на розгляді Приморського районного суду м. Одеси з угодою про визнання його винуватості у заздалегідь не обіцяному приховуванні нападу на Катерину Гандзюк.

Примітка: відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Другие новости