ПоддержатьУкраїнська

Суддя Вищого спецсуду саботує засідання у справі піщаного браконьєра Рака

StopCor
StopCor

StopCor

Суддя Вищого спецсуду саботує засідання у справі піщаного браконьєра Рака

Активісти "Стоп корупції" пікетували будівлю Вищого спецсуду з вимогою відправити піщаного браконьєра Валентина Рака за ґрати. За даними журналістів, Рак отримав у інвестора з Вінниці гроші на розробку гранітного кар'єра, а замість цього привласнив кошти. Подробиці журналісти проекту виклали у сюжеті.

"За нашими даними, Валентин Рак у 2008 році у Вінниці отримав у інвестора 400 тисяч доларів на розробку гранітного кар'єра, а на ці гроші звів маєток у Зазим'ї на Київщині, придбав три автівки й вклав кошти у фінансування злочинного угрупування піщаних браконьєрів. У ході розслідування ми з'ясували, що у Рака 3 точки з видобутку піску у столиці.

https://youtu.be/zzspJHDnz4E

Окрім того, пан Валентин знеславився через те, що зібрав зі своїх сусідів гроші на встановлення електрообладнання, устаткування він оформив на себе й тепер шантажує людей, вимагає з них так звану данину. Наприкінці минулого тижня Рак зліг у лікарню. На нашу думку, для того, щоб через його вдавану хворобу касаційний суд переніс засідання.

Рака уже засудили у суді першої інстанції до 5 років позбавлення волі, в апеляції це підтвердили, а суддя касації Олександр Леон усіляко саботує ухвалення рішення. Він просто втік у відпустку. І ніхто з колег не знає, коли він повернення з відпочинку. У такий спосіб злочинець Рак і надалі промишляє на волі шахрайством", – ідеться у відеоматеріалі "СтопКору".

Другие новости