ПоддержатьУкраїнська

Судитимуть службових осіб товариства, які підозрюються в ухиленні від сплати понад 7 млн грн податків

StopCor
StopCor

StopCor

Судитимуть службових осіб товариства, які підозрюються в ухиленні від сплати понад 7 млн грн податків

Під процесуальним керівництвом прокуратури Черкаської області завершено досудове розслідування і направлено до суду обвинувальний акт стосовно керівника та головного бухгалтера товариства за фактом умисного ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах і службового підроблення (ч. 3 ст. 212, ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 366 КК України).

У ході досудового розслідування завдані державі збитки не відшкодовано, тому за клопотанням прокуратури суд наклав арешт на майно вказаних осіб вартістю 32,4 млн грн. Окрім того, в інтересах держави прокурором пред’явлено позови про стягнення 7,1 млн грн несплачених податків.

За даними слідства, службові особи одного з товариств м. Черкаси ймовірно умисно ухилилися від сплати земельного податку за 2018 рік на суму понад 7 млн грн, занизивши ставку податку у податкових деклараціях, а також шляхом часткового їх неподання.

Примітка: відповідно до ч. 1 ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Другие новости