ПоддержатьУкраїнська

Зловживання службовим становищем – працівнику Львівської митниці повідомлено про підозру

StopCor
StopCor

StopCor

Зловживання службовим становищем – працівнику Львівської митниці повідомлено про підозру

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, повідомили про підозру старшому державному інспектору митного поста «Краковець» Львівської митниці ДФС у зловживанні службовим становищем та несанкціонованій зміні інформації, яка оброблюється в автоматизованих системах (ч.1 ст. 364 та ч. 1 ст. 362 Кримінального кодексу України).

За даними слідства, держінспектор вніс недостовірні дані до автоматизованої системи митного оформлення та змінив інформацію про митний режим перетину кордону транспортним засобом "Volkswagen Golf". Автомобіль в цей час не перебував в зоні митного контролю та не проходив митне оформлення.

Внаслідок дій посадовця державний бюджет недоотримав понад 161 тисячу гривень.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Львівської області. Оперативний супровід - Головне управління внутрішньої безпеки ДФС України.

У разі доведення вини, підозрюваному загрожує покарання у вигляді арешту на строк до 6 місяців або обмеження волі на строк до 3 років, або позбавлення волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, із штрафом від 250 до 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Другие новости