ПоддержатьУкраїнська

Світ рухається до повного знищення корупції – Transparency International

StopCor
StopCor

StopCor

Світ рухається до повного знищення корупції – Transparency International

Світ впевнено рухається до повного знищення корупції у будь-яких її проявах.

Таку заяву зробив виконавчий директор Transparency International Кобус де Свардт.

"Я твердо переконаний, що потяг прозорості відправився від станції, і ми житимемо у світі, в якому багато дій, про які нині лише говориться, стануть повсякденними практиками, оскільки вони перебувають у тому ж етичному полі, що й припинення апартеїду", - розповів про свої очікування де Свардт.

Він розповів, що політика апартеїду продемонструвала прощальність, як тільки відбулось припинення існування біполярного світу. Експерт додав, що протягом усього дорослого життя він не вірив, що застане такий  апартеїд. Тепер він вражений, що апартеїд закінчився, щойно припинилася Холодна війна.

Довідка: апартеїд — офіційна політика расової дискримінації та сегрегації, яку впродовж 1948–1991 років проводили в Південно-Африканській Республіці проти місцевого чорношкірого населення, а також переселенців з Азії.

Раніше повідомлялось, яка ситуація з корупцією панувала в Україні протягом 2015 року.

Нагадаємо, корупцією просякла вся українська економіка й апарат управління. Українці звикли з її допомогою домагатися свого, що робили протягом 20 років. Тому боротьбу з корупцією потрібно починати з себе, вважає український журналіст Віталій Портніков.

Другие новости