ПоддержатьУкраїнська

У Бучі провели свій антикорупційний форум

StopCor
StopCor

StopCor

У Бучі провели свій антикорупційний форум

В епіцентрі обговорення політиків та активістів було повернення громаді міста 15 гектарів лісу.

Про це повідомляють представники "Стоп корупції", які взяли участь у заході.

За даними місцевих активістів, земля у віданні Кабінету Міністрів. Цю ділянку лісу огородили парканом завдовжки 6 кілометрів і заввишки 2,5 метри. Огорожа затулила сонячне світло мешканцям будинків по сусідству. За самим парканом товстосуми хотіли влаштувати мисливські угіддя для «обраних», зазначають бучанці.

Учасники форуму ухвалили Резолюцію до органів влади і місцевого самоврядування з вимогою повернути лісові угіддя до власності місцевої громади.

Правозахисники ГО «Стоп корупції» закликали учасників не зволікати і переходити до активних громадських дій.

«Політичні механізми у цьому питанні не діють, - заявив правозахисник проекту Ігор Бондарчук. – Ми пропонуємо провести громадські слухання з цього питання. Якщо громада вирішить – потрібно збиратися і в присутності правоохоронців показово знімати одну ланку паркану, щоб відкрити громаді прохід на територію лісу»

Окрім того, Ігор Бондарчук запропонував надіслати звернення до Кабінету Міністрів України з попередженням: якщо влада не відреагує на незаконне позбавлення громади права на користування народним добром, люди готові самі розібрати гігантський паркан у Бучі.

Другие новости