ПоддержатьУкраїнська

У Дніпрі чиновниця "купила" квартиру всього за 3 тис. дол

StopCor
StopCor

StopCor

У Дніпрі чиновниця 'купила' квартиру всього за 3 тис. дол

Заступник голови управління освіти Дніпропетровської ОДА Наталія Литвиненко змогла придбати квартиру в Дніпрі всього за 75 тисяч гривень.

Про це свідчить декларація чиновниці, повідомляє "Преса України".

Декларація чиновниці викликає кілька питань. Наприклад, як їй вдалося придбати житло всього 3 тисячі доларів, в той час як ринкова вартість квартири площею в 60 квадратних метрів становить не менше 900 тисяч гривень. Відповідну інформацію надали в громадській організації Антикорупційний штаб, яка вже подала скаргу в Нацагентство з попередження корупції.

У свою чергу в НАПКА пообіцяли організації врахувати дану інформацію під час ретельної перевірки декларації Литвиненко. Серед іншого, в Антикорупційному штабі пропонують конфіскувати у чиновниці близько 800 тисяч гривень, оскільки саме ця сума становить різницю у вартості житла чиновниці. Слід зазначити, що відповідні заходи були прийняті відносно народного депутата України Сергія Лещенка.

Як відомо, напередодні нардеп Лещенко став фігурантом гучного скандалу. Причиною тому стала його покупка елітної квартири в Києві. Громадськість була здивована, звідки у Лещенка 300 тисяч доларів на покупку житла. Пізніше виявилося, що при покупці житла Лещенко отримав нечувану знижку в розмірі один мільйон вісімсот тисяч гривень. Пізніше з народного обранця стягнули цю суму.

Другие новости