ПоддержатьУкраїнська

У "ДНР" хочуть замінити усіх українських операторів Феніксом

StopCor
StopCor

StopCor

У 'ДНР' хочуть замінити усіх українських операторів Феніксом

Директор оператора Фенікс, що функціонує в "ДНР" та "ЛНР", пояснив, що станеться, якщо Україна відключить всіх українських операторів у зоні конфлікту. За його словами, у Феніксі до цього готові.

Новину повідомляє "Преса України".

Директор республіканського мобільного оператора Фенікс Андрій Рудніченко запевнив, що ватажки "ДНР" і прості жителі окупованих території не залишаться без мобільного зв'язку. За його словами, удосконалення технічних можливостей дало змогу покращити роботу мобільного Інтернету, тобто люди можуть спілкуватися за допомогою відомих месенджерів WhatsApp, Telegram та Viber.

Проте він зауважив, що над швидкістю Інтернету треба ще працювати. Він додав, що наразі Фенікс налічує близько 330 тисяч користувачів на території "ДНР" та 150 тисяч  на території "ЛНР". При цьому стартових пакетів продано набагато більше.

"Ми перевіряли, наші абоненти можуть виїхати в Крим і там користуватися Феніксом. Але кримські оператори у "ДНР" тут не зможуть здійснювати дзвінки. Наразі нам потрібен якийсь оператор у Росії, через який можуть підтягуватися інші оператори", – пояснив він.

Як повідомлялось раніше, у "ДНР" заради існування оператора Фенікс бойовики порізали оптичні кабелі Lifecell. Про це повідомив координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук

Другие новости